Vítejte na GameNode.cz :: Forum.
Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567
Výsledky 61 až 69 z 69

Téma: New H5 server

Registered Users
    Počet příspěvků
    404
    Citovat Původní příspěvek od Celebrita Zobrazit příspěvek
    Možné ne, nicméně já jsem byl faktor aspoň někde, což se o tobě říct nedá.
    neviem o tom ze by si tu bol daky faktor. Viem ze si emoquitol ked si nedal baiuma a na C4 co vsade pocuvam si bol skor vsetkym na smiech...

Kaneov fanclub (zoznam retardov, forum warriorov, nonfaktorov a trollov):

Lershye, Brolly, Lovec.český, Degatirius, Eazy, Celebrita, The Viper, LittlePsycho
    Citovat Původní příspěvek od Thungdil Zobrazit příspěvek
    tyhle sasci typu eazy entony mi pripominaj vegany...taky nevydrzej vic nez dva posty aby nezduraznili ze je to mrtve a strasne na picu...

Registered Users
    Počet příspěvků
    1.862
    Citovat Původní příspěvek od Kane Zobrazit příspěvek
    neviem o tom ze by si tu bol daky faktor. Viem ze si emoquitol ked si nedal baiuma a na C4 co vsade pocuvam si bol skor vsetkym na smiech...
    Já nechápu, co máš pořád s tim baiumem.. ten ring jsem sice na eečko nutně potřeboval ale zvládnul bych to ještě chvíli i bez něj, kdyby bylo co zvládat a ne jenom stát v prázdný třináctce půl hodiny před koncem randomu ale w/e, tohle jsem ti tu psal už tolikrát ale pořád si nebyl schopen to pochopit, takže nečekám, že by se to teď změnilo, to bude chtít delší léčbu. A cokoli, co ty řekneš o zdejší C4 je mi upřímně k smíchu, protože o tom netušíš vůbec nic. A co ty? )) Tady si nebyl nikdo.. po tom, co 80% serveru quitlo ti klan nalil hera, cg. X měsíců si se styděl a ani si neřekl, za co si hrál.. potom se ukázalo, že si se styděl právem. A předtim si hrál kde? vgos? dktech? Ono je to vlastně stejně jedno..
    I'm awesome and i know it

Registered Users
    Počet příspěvků
    404
    Citovat Původní příspěvek od Celebrita Zobrazit příspěvek
    Já nechápu, co máš pořád s tim baiumem.. ten ring jsem sice na eečko nutně potřeboval ale zvládnul bych to ještě chvíli i bez něj, kdyby bylo co zvládat a ne jenom stát v prázdný třináctce půl hodiny před koncem randomu ale w/e, tohle jsem ti tu psal už tolikrát ale pořád si nebyl schopen to pochopit, takže nečekám, že by se to teď změnilo, to bude chtít delší léčbu. A cokoli, co ty řekneš o zdejší C4 je mi upřímně k smíchu, protože o tom netušíš vůbec nic. A co ty? )) Tady si nebyl nikdo.. po tom, co 80% serveru quitlo ti klan nalil hera, cg. X měsíců si se styděl a ani si neřekl, za co si hrál.. potom se ukázalo, že si se styděl právem. A předtim si hrál kde? vgos? dktech? Ono je to vlastně stejně jedno..
    1 mesiac bol hero iny lebo oly bezala od zaciatku servera a kedze mam pracu, frajerku a hobby nemohol som noliferit tak som to nestihol, viem ze posledny den oly som prehral oba zapasy s gladmi no odvtedy som potiahol 6 mesiacov hera bez jednej prehry proti gladovi a nikto ma nikdy nemusel nalievat... Cize zase meles sracky ako aj ze som sa "stydel a nerekl za co som hral" kedze polka fora to vedela... Predtym som hral na dktechu a hral som aj c4 de asi mesiac co mi stacilo aby som si daval pipikov ako si ty a potom sme so SoD presli inam... Aj ked naco ti to zase vysvetlujem, uz som ti to pisal no zrejme kapacita tvojho mozgu je na urovni diskety.

Kaneov fanclub (zoznam retardov, forum warriorov, nonfaktorov a trollov):

Lershye, Brolly, Lovec.český, Degatirius, Eazy, Celebrita, The Viper, LittlePsycho
    Citovat Původní příspěvek od Thungdil Zobrazit příspěvek
    tyhle sasci typu eazy entony mi pripominaj vegany...taky nevydrzej vic nez dva posty aby nezduraznili ze je to mrtve a strasne na picu...

Registered Users
    Počet příspěvků
    1.862
    Citovat Původní příspěvek od Kane Zobrazit příspěvek
    1 mesiac bol hero iny lebo oly bezala od zaciatku servera a kedze mam pracu, frajerku a hobby nemohol som noliferit tak som to nestihol, viem ze posledny den oly som prehral oba zapasy s gladmi no odvtedy som potiahol 6 mesiacov hera bez jednej prehry proti gladovi a nikto ma nikdy nemusel nalievat... Cize zase meles sracky ako aj ze som sa "stydel a nerekl za co som hral" kedze polka fora to vedela... Predtym som hral na dktechu a hral som aj c4 de asi mesiac co mi stacilo aby som si daval pipikov ako si ty a potom sme so SoD presli inam... Aj ked naco ti to zase vysvetlujem, uz som ti to pisal no zrejme kapacita tvojho mozgu je na urovni diskety.
    Proč tolik lžeš?
    I'm awesome and i know it

Registered Users
    Počet příspěvků
    324
    Hrál jsem na GP c4, tu na RE Sinisteru, ale Glada Fabio jsem v životě neviděl a to se považuju za toho, kdo si oly všímá. Jestli chcete glada ze Sinisteru tak Srongers.

Navíc udělat hera na zahraničním serveru kde je mrte lidi(tam jsem si fakt nezapamatoval každého nick a class) to si zaslouží víc než mu zahlásit, že je nonfaktor.

Registered Users
    Počet příspěvků
    404
    Na C4 som tu hral asi mesiac a na RE som nehral ale na DE. A Strongersa som si mazal ako maslo na chleba...

Registered Users
    Počet příspěvků
    105
    Plánuje nějaká větší skupina letošní h5 rpg?

Registered Users
    Počet příspěvků
    105
    21.11. se chystám s menší skupinou na to nove RPG kdyby měl někdo zájem tak pak ve hře pod jménem lumpik nebo tu na foru.

Registered Users
    Počet příspěvků
    200
    To RPG H5 3x bez donate vyzera velmo chutne. Az mam nutkanie si tam trosicku zahrat. Uvidim ci nejaku tu partu pozliepame. Dnes su hraci zozmazleni uvidim ci nieco s talesu(saga) ukecam na hru bez bufu

Strana 7 z 7 PrvníPrvní ... 567

Práva pro přispívání